Powered by Blogger.

Cfare lloj mardhenie do te doje?

Do te doja te kisha nje mardhenie ku te bisedonim si dy shoke te ngushte, te loznim si femije, te diskutonim si burre edhe grua dhe te mbronim njeri-tjetrin si motra me vellane.
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment