Powered by Blogger.

Fraza dashurie

 
 
kur jetes time i mungonte 1 engjull '' ''Zoti me dergoj ty... kur mendoja se fati me kish lene vetem '' ''Zoti na bashkoj te dy...kur ty te gjeta jeta per mua ndryshoj ''sot nuk mendoj as per engjuj as per vetmi '' ''SEPSE TI JE ENGJULLI IM '' ''NE PARAJSEN DASHURI '' '
- Te dua moj zemer.....te dua pa hile.....
Mi dergo 100 lek ne tel,ti kem vec per zile....


-
 
Nese nje dit do kthehesh a do me kujtoje vall ate nat me shi qe akoma ndjej mall dhe pse ajo ish nata e fundit qe te takova a mos ndoshta ish gabim qe ty te dashurova per zemren time dorine .
Me Mashtrove Leht
me nje fjal "TE DUA"
U zhduke si ENGJULL
E me le te vuaj...(A) 
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment