Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Djegia e flamurit shqiptar, ambasadori serb: Akt i papërgjeg

Posted: 25 Oct 2010 03:46 AM PDT

Djegia e flamurit shqiptar, ambasadori serb: Akt i papërgjegjshëm I pranishëm në Festivalin Ndërkombëtar në Teatrit "Skampa" ambasadori serb në Tiranë, Mirealjub Zariç komentoi djegien e flamurit shqiptar nga tifozë serbë në Itali. Sipas tij ata i shkaktuan një dëm të madh Serbisë duke theksuar...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Zbulohen metoda të reja për studimin e “trurit” të fëmijëve

Posted: 25 Oct 2010 03:45 AM PDT

Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë të re për të mësuar se si fëmijët e shfrytëzojnë informacionin vizual për t'iu përshtatur mjedisit rrethues. Megjithëse ka pasur teknologji dhe pajisje mjekësore prej vitesh, asnjëherë më parë këto pajisje nuk kanë qenë kaq të vogla sa të analizojnë se si...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Rrëfehet shitësi: Angelinë Jolie përdor kokaine

Posted: 25 Oct 2010 03:43 AM PDT

Një person i cili dëshmon se i ka shitur kokainë aktores së famshme Angelina Jolie tha për median se ajo ka qenë nën efektin e drogës në një intervistë të vitit 2000. Sipas Franklin Meyer, aktorja ishte takuar me të përpara dhe pas intervistës me Charlie Rose për të blerë kokainën. "Ajo ka marrë...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Binjakët e Jennifer Lopez debutojnë si modelë

Posted: 25 Oct 2010 03:40 AM PDT

Kodi:Binjakët e Jennifer Lopez debutojnë si modelë për "Gucci" Duke qenë se nëna e tyre është aq e famshme nuk përbën çudi që dy binjakët e Jennifer Lopez të jenë në qendër të vëmendjes së kamerave dhe fotografëve. Binjakët 2.5 vjeç janë bërë tanimë imazhi i veshjeve të reja "Gucci" për fëmijë...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Këngëtarja Celine Dion lind dy binjakët e saj

Posted: 25 Oct 2010 03:39 AM PDT

Celine Dion lind dy binjakët e saj. Revista "People" raporton se këngëtarja e famshme dhe bashkëshorti i saj Rene Angelil tanimë kanë zgjeruar familjen e tyre. "'Fëmija i parë, djalë, lindi në 11:11, me orën lokale dhe i dyti, po djalë, në orën 11:12", pohoi zëdhënësi. Lindja e binjakëve u bë...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Russel Brand blen një tigër për Katy Perry, ajo i dhuron ele

Posted: 25 Oct 2010 03:38 AM PDT

Russel Brand blen një tigër për Katy Perry, ajo i dhuron elefant Russel Brand ka marrë besimin e Katy Perry për të qenë bashkëshorti i saj dhe i ka dhuruar një tigër për martesë. Brand shpenzoi shumë para për të blerë tigrin femër të quajtur "Machli" dhe që jeton në "Ranthambhore National Park"...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Gërmime për rrjetin e ri të biznesit, Albtelecom shkatërro..

Posted: 25 Oct 2010 03:37 AM PDT

Gërmime për rrjetin e ri të biznesit, Albtelecom shkatërron rrugët e Tiranës Kompania e telefonisë fikse Albtelecom është bërë shkak për përkeqësimin e gjendjes së rrugëve në lagjet kryesore të Tiranës, për shkak të gërmimeve që po kryen për shtirjen e rrjetit të kabllove të saj. Prej...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Emigrantët në Greqi: Të shtyhet vlefshmëria e pasaportave të

Posted: 25 Oct 2010 03:35 AM PDT

Emigrantët në Greqi: Të shtyhet vlefshmëria e pasaportave të vjetra Organizatat që përfaqësojnë emigrantët shqiptarë në Greqi po u kërkojnë autoriteteve shqiptare të shqyrtojnë pavlefshmërinë e pasaportave të vjetra. Këto dokumente , që po zëvendësohen në pjesën dërmuese prej qytetarëve...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Albanians Got Talent - Erduan Xhaferi

Posted: 25 Oct 2010 02:42 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net

Albania

Posted: 25 Oct 2010 02:17 AM PDT

From Wikipedia, the free encyclopedia Albania ( /ælˈbeɪniə/ (help·info) al-BAY-nee-ə, Albanian: Shqipëri/Shqipëria, Gheg Albanian: Shqipnia/Shqypnia), officially known as the Republic of Albania (Albanian: Republika e Shqipërisë, pronounced [ɾɛpuˈblika ɛ...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment