Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Hotelet më të cuditshëm në botë

Posted: 24 Oct 2010 12:41 PM PDT

Një krevat, komodinë dhe një llampë mbi të. Ky është mobilimi i një hoteli klasik, por për të dalë nga kjo rutinë dhe për të kaluar limitet duke dhënë ndjesi të ciditshme, sipërmarrës të ndryshëm në mbarë botën kanë ndërtuar hotele të cuditshme. Mesa duket ata ia kanë dalë të tërheqin...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Ngordh shimpanzeja që pinte duhan

Posted: 24 Oct 2010 12:39 PM PDT

Lamtumirë Charlie! Ka ngordhur në kopshtin zoologjik të Bloemfontein, në Afrikën e Jugut, shimpanzeja që pinte duhan dhe ia ofronte vizitorëve. Charlie ishte bërë një institucion i vërtetë në kopshtin zoologjik, me mijëra vizitues që shkonin për ta parë. Shimpanzeja ishte 52 vjeçe. Tani...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Dy majmunë kontrollorë të stacionit hekurudhorë

Posted: 24 Oct 2010 12:38 PM PDT

Dy majmunë janë emëruar kontrollorë të stacionit dekurrudhorë në Japoni.Nehime dhe Rakan kanë filluar punën në stacionin Hojomachi për të tërhequr vizitorët. Majmunët, që janë të moshës shtatë dhe tre muaj, janë të veshur me uniformën tradicionale të punëtorëve lokalë dhe i është vënë...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Vidhet unaza me vlerë gjysmë milioni euro

Posted: 24 Oct 2010 12:36 PM PDT

Policia italiane është vënë në kërkim të hajnave që vodhën nga dyqani i Catrier në qendër të Romës unazën me vlerë gjysmë milioni euro. AP njofton se hajnat e veshur me elegancë u futën të martën mbrëma në Cartier, në rrugën Condotti dhe kërkuan të shikojnë "unazën më të shtrenjtë të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Hernandez mposht Stoke City

Posted: 24 Oct 2010 09:40 AM PDT

avier Hernandez ka shënuar dy gola për t'ia siguruar Manchester Unitedit fitoren e parë pas një kohe të gjatë në Ligën Premier, kësaj radhe ndaj Stoke Cityt në transfertë në një sfidë tejet daramtike të zhvilluar në Britannia Stadium. Ndeshja ishte e dominuar nga Djajtë e Kuq nga fillimi, ndërsa...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Afellay lojtar i Interit?

Posted: 24 Oct 2010 09:39 AM PDT

Ylli holandez i PSV Eindhoven, Ibrahim Afellay, është fare pranë arritjes së marrëveshjes për t'u transferuar te kampioni në fuqi i Evropës dhe Italisë, Inter. Mediat holandeze janë të bindura se skuadra e ardhshme e Afellay që nga janari do të jetë Interi, pasi që skuadra Nerazzure ka bërë...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Alonso: Gjithçka mund të ndodhë

Posted: 24 Oct 2010 08:53 AM PDT

Piloti i Ferrarit, Fernando Alonso, që për herë të parë këtë sezon shijon pozitën e parë në renditjen e ngasësve të Formula 1, ka thënë pas garës në Kore se gjithçka mund të ndodhë në dy garat e mbetura. "Ne e dimë se me sistemin e ri të pikëve, gjithçka mund të ndryshojë brenda një gare. Nëse nuk...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

200 mije euro huliganeve per trazirat ne stadium

Posted: 24 Oct 2010 08:52 AM PDT

Dy bosë mafiozë shumë të kërkuar prej kohësh në Serbi kanë paguar më shumë se 200 mijë euro për nxitjen e trazirave në stadiumin "Marassi" të Xhenovës, në ndeshjen Itali-Serbi. Ky është lajmi i publikuar nga gazeta serbe "Politika", që njihet si përkrahëse e qeverisë. Duke iu referuar disa...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Psychosis

Posted: 24 Oct 2010 08:09 AM PDT

Shiko ne nje nga versionet me poshte : ose shiko nga

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Winters bone

Posted: 24 Oct 2010 07:43 AM PDT

Një vajzë nga mali i Ozark duhet të kalojë në një terren jo shumë miqësor që të gjejë babain e saj që shpërndan drogë, me qëllim që ta mbajë familjen të paprekur. Shiko ne nje nga versionet ose download it : Link Per Download : megaupload.com OWD0ER96

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Truri dhe dashuria

Posted: 24 Oct 2010 06:37 AM PDT

Flutura në stomak, dhimbje kur thyhet zemra, të gjitha këto janë shenja të një lidhjeje të fortë mes njerëzve. Shkenca përpiqet që të zbulojë misteret e dashurisë. Të rënët në dashuri nuk është një veprim aq i thjeshtë sa ç'mund të duket, por është një reaksion shumë i shpejtë. Ato ndjenja të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

scarface push it to the limit

Posted: 24 Oct 2010 06:34 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Adelina Ismaili - Ti do Te Martohesh

Posted: 24 Oct 2010 06:33 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Argjentina Ramosaj - Shpirt i Mbytur

Posted: 24 Oct 2010 06:32 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net

This posting includes an audio/video/photo media file: Download Now

Te turpshmit gjestet qe i ndihmojne

Posted: 24 Oct 2010 06:03 AM PDT

Tashmë nuk ekziston më bindja që "të flasësh me duar" është një gjest i paedukatë, të cilin e përdor një injorant që është i paaftë të shprehet pa përdorimin e tyre. Ato janë shumë të nevojshme, madje bëjnë diferencën, sidomos te personat e turpshëm. Dihet që turpi është një kompleks, prej të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Marredheniet ne cift, ende nje mister

Posted: 24 Oct 2010 05:56 AM PDT

Për marrëdhëniet intime mes çifteve mund të mendohet se është shkruar dhe ezauruar çdo gjë dhe se tashmë, gjithçka është e njohur dhe e ditur. Pavarësisht këtij fakti, ka ende shumë psikologë dhe terapistë të cilët përpiqen të hulumtojnë përtej së njohurës dhe së mirëqenies. Një psikologe...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Jep cka ke me te mire

Posted: 24 Oct 2010 05:56 AM PDT

Njeriu është i paarsyeshëm, i palogjikshëm, egoistnuk ka rëndësi, duaje.Po bëre mirë, do të të veshin qëllime dytësore egoistes'ka rëndësi, bëj mirë.Po realizove objektivat e tua, do të gjesh miq të rremë dhe armiq të vërtetës'ka rëndësi, realizoji.E mira që bën do të harrohet nesërs'ka rëndësi,...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Shprehni ndjenjat me lule..

Posted: 24 Oct 2010 05:55 AM PDT

Jeni të turpshëm dhe mendoni se me fjalë e keni të vështirë të shprehni ndjenjat tuaja? Mos u shqetësoni! Ndonjëherë mjafton një lule që përcjell kuptimin e asaj që ju doni të thoni. Për të shprehur dashurinë e parë apo lindjen e një miqësie të bukur mund të zgjidhni një tufë me margarita të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Kush GENJEN me shumeFEMRA apo MASHKULLI ?

Posted: 23 Oct 2010 11:18 AM PDT

Genjeshtra është Femër Tradhetia eshte Mashkull [Sondazhet jane kryer në 100 persona.] Kështu mendojnë 80% e meshkujve dhe 8 persona në 10 thonë gjithashtu që është mëse normale të thuash gënjeshtra të vogla. Keto shifra kanë dalë nga sondazhet e bera nga shume revista Kosovare. Të thuash të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Bletet, ja shkaqet e zhdukjes së tyre

Posted: 23 Oct 2010 11:01 AM PDT

Kohët e fundit, në të gjithë botën po ndodh një katastrofë e heshtur, një fenomen misterioz që lidhet me zhdukjen e bletëve. Sipas specialistëve, faji për këtë nuk është vetëm i ndryshimeve klimaterike dhe pesticideve, por edhe i një virusi Kohët e fundit, në të gjithë botën po ndodh...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment