Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Bon Jovi - It's My Life

Posted: 21 Oct 2010 01:13 PM PDT



Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Napoli-Liverpool, tension i lartë

Posted: 21 Oct 2010 07:01 AM PDT

Përgatitjet për ndeshjen e madhe të Europa League mes Napolit dhe Liverpoolit janë prishur fatkeqësisht nga agresionet e bëra në natën midis të Mërkurës dhe të Enjtes në dëm të grupeve të vegjël dhe paqësorë tifozë të Liverpoolit, të ardhur për ndeshjen pak më përpara se të tjerët. Kryetari I...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

82 vjeçarja nget makinën 177 km në orë

Posted: 21 Oct 2010 06:59 AM PDT

Një zonjë e moshuar është ndëshkuar për shkak të shpejtësisë së madhe gjatë përdorimit të makinës, pasi në shtetin federal Oregon kishte vozitur makinën dy herë më shpejt se sa është e lejua Marsha Brandon (82-vjeçare) është vërejtur të enjten derisa ishte duke vozitur automjetin e saj me...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Your Uninstaller!

Posted: 21 Oct 2010 06:45 AM PDT

Your Uninstaller! uninstaller software is the industry's leading uninstaller software. It's the world's 1st smart Drag&Uninstall™ uninstaller software under the Windows platform, works on all Windows versions including Windows 7/Vista/XP/2000/ME/98/95/2003. It's as easy as using the recycle bin....

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Driver Checker

Posted: 21 Oct 2010 06:44 AM PDT

Driver Checker eshte nje program qe kontrollon kompjuterin tuaj per drajvera qe mungojne ose qe jan outdate.Pasi mbaron kontrollim Driver Checker ben automatikisht shkarkimin e drajverave te rinj. Shkarko Driver Checker 2.7.4 Full FALAS! mediafire.com tb19n4shms2lvn1

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Picasa 3.8.0 Build 117.16 Multilang Portable

Posted: 21 Oct 2010 06:38 AM PDT

Picasa is software that helps you instantly find, edit and share all the pictures on your PC. Every time you open Picasa, it automatically locates all your pictures (even ones you forgot you had) and sorts them into visual albums organized by date with folder names you will recognize. You can drag...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Talenti shqiptar mposht Shqipërinë

Posted: 21 Oct 2010 06:30 AM PDT

lindur në Norvegji, mesfushori ofanziv Valon Berisha, ka preferuar të luajë për kombëtaren e këtij vendi. Ka qenë pikërisht ai që ditën e djeshme në Maltë, ku po zhvillohen ndeshjet kualifikuese për Europianin e 2011-ës, ka shënuar në minutat 6-të dhe 52 kundër shpresave të Kombëtares...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Bjellorusia shpall listën anti-Shqipëri

Posted: 21 Oct 2010 06:30 AM PDT

Skuadra lindore nuk do ketë të gatshëm në këto përballje mbrojtësin e BATE Borisov, Maksim Bordachev, ndërsa rikthehet mesfushori Timofei Kalachev pas një pushimi të gjatë për shkak të një frakture në ligamente. "U nisëm mirë. Do kisha vënë bast për katër pikë në dy ndeshjet e para. Por duhet të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Intervista - Cana, i gatshëm për Fenerbahçen

Posted: 21 Oct 2010 06:29 AM PDT

Lorik Cana dëshiron të kthehet sa më shpejt në fushën e gjelbër, pas lëndimit të pësuar me Kombëtaren shqiptare në sfidën eliminatore ndaj Bosnjë e Hercegovinës. Mesfushori kosovar dëshiron ta ndihmojë Galatasarayin në superderbin e Turqisë, me rivalin e përbetuar, Fenerbahçen, me të cilën...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Duhanxhinjtë, më të rrezikuar nga diabeti

Posted: 21 Oct 2010 06:19 AM PDT

Rezultatet e studimit, të bërë nga Dr. Sun Ha Jee dhe nga kolegët e tij nga Universiteti "Yonsei" në Seul, janë botuar në revistën shkencore "Diabetes Care" Sikur efektet e dëmshme të pirjes së duhanit të mos mjaftonin, atyre, në bazë të një studimi të ri, u është shtuar edhe një – rritja e...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment