Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


English News Update

Posted: 03 Oct 2010 03:12 PM PDT

Word of the Day Word of the Day provided by The Free Dictionary Quote of the Day Quote of the Day provided by The Free Dictionary Article of the Day Article of the Day provided by The Free Dictionary This Day in History This Day in History provided by...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Interi dhe Juve ndahen në paqe (VIDEO)

Posted: 03 Oct 2010 03:08 PM PDT

Mbyllet në barazim 0-0 derbi I Italisë mes Interit dhe Juventusit. Një ndeshje plot emocion, me shumë raste si nga njëra skuadër ashtu edhe nga tjetra. Interit nuk I ka mjaftuar një super Eto'o I cili I vetëm e ka çuar në krizë mbrojtjen Juventine. Një barazim I tillë 0-0 mes këtyre skuadrave nuk...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Reali luan tenis me Deportivon (gola mund ti shikoni VIDEO)

Posted: 03 Oct 2010 03:07 PM PDT

Reali I Madridit ka shpartalluar Deportivo la Corunan me rezultatin tenistik 6-1 në ndeshjen e javës së 6 të kampionatit spanjoll. Nuk ka patur histori në këtë ndeshje për Realin e Madridit pasi Deportivo është dorëzuar pa kushte. Goleadën e Realit e ka hapur Ronaldo në minutën e 4. Oezil...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment