Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Puff Dady - I'll be Missing You

Posted: 07 Sep 2010 09:57 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net

Guardiola i frikësohet Realit

Posted: 07 Sep 2010 09:01 AM PDT

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka thënë se sezoni që sapo do të nis do të jetë një sezon i vështirë për ekipin që ai drejton. "Në këtë sezon duket t'i mbajmë sytë hapur pas kundërshtari ynë direkt Reali i Madridit që është fuqizuar shumë dhe gjithmonë është një ekip që duhet pasur...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Ibra dhe Robinho në Milan

Posted: 07 Sep 2010 09:00 AM PDT

Temes 'Ibrahimovic te Milani' së shpejti do t'i vijë fundi, pasi që suedezi është më pranë se kurrë transferimit në San Siro, pasi që sulmuesi ka pranuar shkurtim të pagës, një gjë që u konfirmua pas raundit të dytë të bisedimeve në Camp Nou. Mundësia e vetme është që Milani ta marrë Ibran në...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Tavolina super e shpejtë arrin shpejtësinë deri në 181 km/h

Posted: 07 Sep 2010 08:54 AM PDT

Perry Watkins, shpikës nga Nottinggamshirei, ka krijuar njërën prej orendive më të shpejta në botë. Ai ka arritur të vozitet me tavolinën e tij të kuzhinës deri në 181 kilometra në orë. Watkins u ul në tavolinën të cilën e quajti "Fast Food" dhe u nis nëpër rrugët e Santa Podit në...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment