Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


interesante

Posted: 25 Sep 2010 01:26 PM PDT

Me pelqen ideja qe kene vendosur edhe nje vend per personat qe nuk jane rregjistruar akoma Rrespekte edhe urimet e mia per punen e bere

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

the-last-song

Posted: 02 Aug 2010 03:17 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net

Macja përshkon 1300 km për një muaj

Posted: 31 Jul 2010 12:06 PM PDT

Një mace e zakonshme e quajtur Timothy ka habitur pronarët e saj në Australi pasi ajo është gjendur 1300 km larg shtëpisë. Macja u largua rreth një muaj më parë nga shtëpia në Brisbane por tashmë gjendet në Townsville, ku u dorëzua në shoqatën e mbrojtjes së kafshëve. Shiriti që ajo...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Facebook, shkelet privatësia e përdoruesve

Posted: 31 Jul 2010 12:05 PM PDT

Të dhënat personale të 100 milionë përdoruesve të Facebook janë mbledhur dhe publikuar në rrjet nga një konsulent sigurie. Ron Bowes përdori një kod për të skanuar profilet e Facebook, duke mbledhur të dhëna jo të fshëhura nga përdoruesit. Lista me të dhëna, e cila është bërë si një dosje...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Krijohet gota që mund të hahet

Posted: 31 Jul 2010 12:02 PM PDT

Të mos hedhësh asgjë në kosh. Kjo është motoja më e fundit në SHBA ku tashmë kanë dalë në treg edhe gota që pas konsumit të pijes, mund të hahen ose të hidhen në kopsht pasi dheu mund t'i tresë. Gotat quhen "Jelloware" dhe janë në tre shije, limon, mente dhe rozmarinë. Përbërja është agar,...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Del nga spitali njeriu me transplant në fytyrë

Posted: 29 Jul 2010 10:44 AM PDT

Njeriu i parë në botë që kreu një transplant të plotë të fytyrës ka dalë nga spitali i "Vall d'Hebron" në Barcelonë ku u operua në 20 mars nga një ekip prej 30 mjekësh. Gjatë një konference shtypi të transmetuar në Tve24, kreu i shërbimit të kirurgjisë plastike Joan Pere Barret tha se...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Ndërtesa “Empire State Building” ndryshon ngjyrë

Posted: 29 Jul 2010 10:37 AM PDT

Ndryshim në ngjyrë për ndërtesën e famshme të New York, "Empire State Building". Tashmë jeshilja do karakterizojë ndërtesën historike që do të bëhet mik i ngushtë i ambientit. Me rreth 13 milionë dollarë investime, do të kryhen punime për të reduktuar konsumin e energjisë 40 % dhe ndotjen....

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Pershendetje! Forumi ka 1 bug .

Posted: 28 Jul 2010 07:15 AM PDT

Pershendetje Staf , Ju duhet te rregulloni permissions te Forumit < Lajmet e Portalit > Qe antaret mos munden te postojne ! Se shum llamera mund t'ju qesin edhe Hacked nga ajo . Protected By DHT EraGoN - ReedFox

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Na gjeni ne Facebook !

Posted: 28 May 2010 11:25 AM PDT

Na gjeni ne Facebook ! http://forumiJone.Net |

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Shoferi i dehur i shkollës kërkon të vazhdojë të ngasë autob

Posted: 27 Jul 2010 05:29 AM PDT

Një shofer autobusi, i cili ka abuzuar më shumë se 13 herë për limitin e sasisë së alkoolit të përdorur gjatë punës si shofer autobusi në shkollë, ka pasur vetëm një kërkesë të thjeshtë për policinë, e cila e ka arrestuar për ngjarje të dehur. Mund ta përfundoj punën, të paktën sa t'i le këta...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Një mace mbijetoj 26 ditë nën gërmadha

Posted: 27 Jul 2010 05:28 AM PDT

Një mace, kafshë shtëpiake e një gruaje nga shteti amerikan Ohio është gjetur e gjallë nën gërmadha, 26 ditë pas zjarrit në ndërtesën në të cilën jetonte. Sandy LaPierre thotë se ka besuar që macja e saj njëvjeçare me emrin Smoka të ketë pësuar në zjarrin e 10 gushtit në Franklin, 48...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment