Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Reali shet futbollist për 100 Euro

Posted: 18 Aug 2010 02:11 PM PDT

Real Madridit vetëm gjatë kësaj vere ka shpenzuar mbi 60 milionë euro për sjelljen e futbollistëve të rinj. Por në shitjen e futbollistëve situata nuk është e njëjtë. Skuadra e Jose Mourinho së fundmi e ka shitur mesfushorin Marcos Tebar te ekipi i kategorisë së dytë spanjolle, Girona, për...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Kupa e Botës e bërë nga kokaina

Posted: 18 Aug 2010 01:36 PM PDT

Një kopje e Kupës së Botës, e konfiskuar nga policët anti-drogë të Kolumbisë është bërë nga kokaina, konfirmuan testet laboratorike. Kupa 36 cm është gjetur në një arkë në aeroportin e Bogotës. Arkë ishte në një magazinë dhe duhej të dërgohej në një adresë në Spanjë, deklaroi shefi i...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Lind macja me katër veshë

Posted: 18 Aug 2010 01:35 PM PDT

Një mace lind me katër veshë. Ngjarja e rrallë ka ndodhur në Vladivostok, në Rusi. Macja e vecantë Luntik ka një ngjyrë shumë të bukur të qimeve, ndërsa veshët e tepërt në numër e bëjnë atë unike. Veshët e shumtë e kanë bërë këtë mace sot për sot tepër të famshme, duke i dhënë disa...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment