Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


GJND për Kosovën

Posted: 22 Jul 2010 12:10 PM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net

Del Piero: Juventus, tani duhet të fitosh

Posted: 22 Jul 2010 11:11 AM PDT

Kapiteni i bardhezinjve shpreson në një finale fantastike për sezonin e ri dhe "thumbon" Mourinjon Ka ardhur momenti të fitojmë. Alesandro del Piero ka besim te skuadra e tij. Kur kanë mbetur edhe dy ditë nga fillimi i kampionatit, ai ka theksuar edhe një herë ambiciet e Juventusit: "Kemi...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Vendimi i GJND-së bën xhiron e botës

Posted: 22 Jul 2010 10:41 AM PDT

Lajme Aktualitet-Nuk ka vonuar shumë dhe vendimi i GJND-së që shpall legjitime pavarësinë e Kosovës ka bërë xhiron e botës, duke dalë në plan të parë në mediat ndërkombëtare. "Pavarësia e Kosovës nuk shkel ligjin", shkruan agjencia italiane e lajmeve ANSA, e cila në paragrafin e parë të saj shpreh...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Rama: Vendimi i GJND-së, historik

Posted: 22 Jul 2010 10:40 AM PDT

Lajme Aktualitet-Kryetari i PS Edi Rama ka përshëndetur vendimin e GJND-së për pavarësinë e Kosovës, duke deklaruar se ai hap rrugën për njohje të reja. "Sot është dita e dytë më e bukur për Kosovën dhe Shqipërinë pas shpalljes së pavarësisë më 17 shkurt. Sot GJND shpalli një vendim që i hap...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Maradona kontratë 4-vjeçare si trajner i Argjentinës

Posted: 22 Jul 2010 05:41 AM PDT

Diego Armando Maradona pritet të nënshkruajë një kontratë të rinovuar si drejtues i kombëtares argjentinase te futbollit javën e ardhshme. Lajmi është bërë publik nga Federata Argjentinase e Futbollit, e cila thekson se Maradona ka marrë në telefon Presidentin e saj dhe i ka njoftuar se do të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Facebook arrin 500 milionë përdorues të regjistruar

Posted: 22 Jul 2010 05:39 AM PDT

Numri i përdoruesve të rrjetit social Facebook ka arritur në 500 milionë, që do të thotë se një në çdo 14 persona në botë janë regjistruar në këtë rrjet social. Duke njoftuar për numrin rekord të përdoruesve Mark Zukerberg, themeluesi i rrjetit Facebook tha se misioni i kompanisë mbetet "të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment