Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Oktapodi Paul pensionohet nga parashikimet

Posted: 19 Jul 2010 12:34 PM PDT

Oktapodi Paul nga akuariumi i madh i qytetit gjerman Oberhausen, i cili u bë i famshëm pas parashikimeve të sakta të rezultateve të Kampionatit Botëror që sapo përfundoi, do të shkojë në pensionin e merituar- kanë njoftuar përfaqësuesit e akuariumit. Mediat gjermane bëjnë të ditur se Paul, i...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

DJ gjyshja 69 vjeçare lason techno single-n e parë

Posted: 19 Jul 2010 12:27 PM PDT

Britanikja Ruth Flowers (69 vjeçare) është yll i ri në Francë e cila me mix-pultin dridh klubet dhe festivalet e atjeshme. Ajo tash ka filluar incizimin e singlet të parë. Gjyshja e cila ka mahnitur publikun në festivalin e filmit në Cannes, pritet ta publikojë këngën e parë në pranverë. "Filloi...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Femra me belin më të ngushtë në botë

Posted: 19 Jul 2010 12:20 PM PDT

Gjermania Ioana Spangeberg (28 vjeçare) është pajtuar me fatin se nuk mundet të bëhet modele pasi është shumë e shkurtë dhe ka pak kilogramë. Kështu të paktën i kanë thënë nëpër shumë agjenci gjermane për manekinizëm dhe modelim. Tash si qëllim jetësor i saj është të thyej rekordin për belin më të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Trevjeçarja bën tatuazhe

Posted: 19 Jul 2010 12:17 PM PDT

Ruby Dickinson (3 vjeçare) zyrtarisht është mjeshtre më e vogël e tatuazheve në botë, ndërsa profesionin e ka mësuar nga i ati, Blane (36 vjeçar), i cili punon në një studio tatuazhi në Wales. Blane ka blerë një aparat të vogël pistoletë për të vizatuar tatuazhet, e që është i dizajnuar special...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Mafia Shqiptare, pjese ne 10 grupet mafioze me te medha ne B

Posted: 19 Jul 2010 12:14 PM PDT

Mafia i referohet grupeve te fshehte te perfshire ne krimet e organizuara te shperndare ne shume vende. Ata jane zakonisht te referuara me emrin e vendit e origjines dhe shumica e anetareve do te jene te kesaj kombesie. Ato zakonisht aspirojne qe te kene nje monopol mbi aktivitetet e paligjshme...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

10 Mister me Te medha Ne Bote

Posted: 10 Apr 2010 09:47 AM PDT

1 - Antonio Stradivari, 1644-1737 Stradivari ishte një artizan italian, mjeshtër në punimin e instrumenteve muzikore si violinat, violinçelët, kitarat dhe harpat. Për shekuj me radhë shkencëtarët dhe historianët janë munduar të gjejnë sekretin e Stradivari-t në punimin e këtyre instrumenteve....

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Karrige “pa” gravitet

Posted: 19 Jul 2010 08:25 AM PDT

Njerezit kane pare dhe perdorur shume karrige dhe disa kane qene te bukura sa per ta mahnitur ate.Mirpo kjo karrige edhe pse eshte e bukur ajo ka edhe nje fshehtesi tjeter.Ajo jua mundeson qe ju ta humbni ndjenjen e gravitetit. Pra kur ulesh ne kete karrige menjehere do te duket se je duke...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Google, nëse kërkoni me Vatican shfaqet adresë pedofilësh!!!

Posted: 19 Jul 2010 08:17 AM PDT

Një sulm i mundshëm i hakerave kundër motorit të famshëm të kërkimeve në internet "Google", ka bërë që, prej disa orësh, nëse kërkon me fjalën "Vatican", në rezultatin e parë të shfaqet faqja e Selisë së Shenjtë (The Holy See) lidhur me adresën e...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Fight

Posted: 19 Jul 2010 07:25 AM PDT

Te gjitha te drejtat e rezervuara Kjo eshte permbledhja e filmit Shikojeni. Shikoni filmin ne nje nga versionet me poshte

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment