Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Kush eshte pronari i vertete i Facebook-ut?

Posted: 17 Jul 2010 08:08 AM PDT

"Kam rënë dakord me Mark Zuckerbergun për të bërë faqen që sot njihet si Facebook, për 1000 $ dhe 50% të aksioneve". Kështu shprehet Paul Ceglia, personi që ka paditur Zuckerbergun dhe kërkon nga gjykata kalimin në pronësi të tij të 84% të aksioneve të Facebook. Personi deri më tani i panjohur...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Sërish UFO në qiellin kinez

Posted: 17 Jul 2010 06:49 AM PDT

Pak ditë pasi disa banorë të Kinës vunë re disa objekte të paidentifikuara në ajër, fenomeni përsëritet. Sipas agjencisë së lajmeve Nova Cina, pas 7 Korrikut ku UFO-t u pa pranë aeroportit të Hanghzhout, dje 4 objekte fltuturues të paidentifikuar janë vënë re në një park të qytetit Chongqing...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Toka goditet nga zhdukja ne mase cdo 27 milione vjet

Posted: 17 Jul 2010 06:48 AM PDT

Per te pakten 500 milion vitet e fundit, sipas astrofizikantit ne universitetin e Kansas Adrian Melott, dhe nje palaeontologjisti ne institutin Smithsonian Richard Bambach, ka patur nje zhdukje cdo 27 milion vjet. Zhdukja periodike ne mase eshte sugjeruar edhe me pare dhe eshte sugjeruar...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment