Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


Shfaqen maskat në Lezhë, grabiten me armë 3 malazezë

Posted: 14 Jul 2010 11:43 AM PDT

LEZHË- Maskat godasin përsëri. Tre shtetas malazezë janë viktimat e radhës, ndërkohë që ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në një lokal në hyrje të autostradës Lezhë-Shkodër. Personat e maskuar kanë ndaluar makinën tip Volsvagen me targa të Malit të Zi UL AC 682, duke kërcënuar me armë...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Real Madridi ofron 30 milionë euro për Muellerin

Posted: 14 Jul 2010 11:27 AM PDT

Madrid, 14 korrik – Lojtari i kombëtares gjermane, Thomas Mueller, pas Kampionatit Botëror është gjendur në krye të listës së dëshirave të Realit, i cili tashmë i ka përgatitur vendin në "galaktikët" më të rinj. Presidenti i madrilenëve, Florentino Peres, është i entuziazmuar me lojërat e...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

http://www.facebook.com/note.php?note_id=133202486720155

Posted: 14 Jul 2010 08:03 AM PDT

Për dy sekonda, koha e mjaftueshme për t'i hedhur një sy titullit të këtij shkrimi, popullsia e planetit është shtuar me katër persona. Në fakt, për çdo sekondë mbi tokë regjistrohen 4.17 lindje dhe 1.8 vdekje, me një rritje neto prej 2.37 persona. Po ashtu, çdo vit popullsia rritet me...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Lindë binjakë të ndryshëm

Posted: 14 Jul 2010 07:39 AM PDT

Carole Fraser e ndjente se binjakët e saj do të ishin totalisht të ndryshëm. Megjithatë, dyshimet e saj u konfirmuan pas lindjes. Martha e vogël është e bardhë si babai, ndërsa Daniel e zezë i ngjanë së ëmës. Megjithëse dallimi nuk ishte aq i dukshëm pas lindjes, sa më shumë rriten dallimi...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Nëna raport intim me të birin

Posted: 14 Jul 2010 07:36 AM PDT

Histori vërtet nga ato që të duken të pavërteta dhe të ngjajnë si pjellë e fantazisë. Por amerikania Aimee Louise Sword është dënuar nga një gjykatë e kontesë së Oaklandit në Michigan, për shkak se ka pasur raporte intime me djalin 14-vjeçar, të cilin e kishte dhënë në adoptim sapo kishte lindur...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Mission Impossible Squirrel

Posted: 14 Jul 2010 01:00 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment