Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


pershendetje dhe respekte

Posted: 13 Jul 2010 10:22 AM PDT

une jam indriti nga durresi edhe une po behem pjese ne kete forum si shume te tjere .... respekte pershendetje te gjithve

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Merlino

Posted: 13 Jul 2010 12:14 PM PDT

Vita e fantasmagorie del celeberrimo mago del ciclo arturiano, dagli anni dell'infanzia all'aspra rivalità con la Regina del Male; senza trascurare l'amore per la bella Nimue, rapita dal malvagio lord Vortigern. E naturalmente non possono mancare né la spada fatata Excalibur né tantomeno i...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Femrat

Posted: 17 Jun 2009 05:12 AM PDT

nikualb shkruajti:Femrat thone se nuk jane materialiste por realiteti eshte krejt ndryshe shume e vertet

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Fotot me te bukura ne fund te detit

Posted: 13 Jul 2010 03:26 AM PDT

Fotografia, cfare pasioni! Edhe ne fund te detit mund te realizosh foto fantastike, te kapesh imazhe qe siper detit as mund te shkoje neper mend t'i kesh. Nje zhytje ne parajsen blu, nje aparat specifik dhe ja, fotot u bene. Por ne konkursin MyShot, jane caktuar edhe fotot me te bukura ne...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Njeriun i cuditshem qe po sfidon ligjet e natyres

Posted: 13 Jul 2010 03:25 AM PDT

Do takojme njeriun e cuditshem qe po sfidon ligjet e natyres. Mikpritesi quhet Xhelal Veizi dhe ai jeton ne fshatin Vishanj te Ersekes.

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Oktapodi Paul është bërë edhe lojë

Posted: 13 Jul 2010 03:21 AM PDT

Bashkë me vuvuzelat, oktapodi Paul është bërë i famshëm në gjithë botën për shkak të parashikimeve të sakta për të gjitha ndeshjet e kombëtares gjermane deri tani. Kjo ka bërë që një ndërmarrje argjentinase të krijojë një lojë me protagonist oktapodin gjerman. Loja është e thjeshtë; shkruhet një...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment