Powered by Blogger.

wWw.ForumiJone.Net

wWw.ForumiJone.Net


OMG -the-twilight-saga-eclipse

Posted: 07 Jul 2010 05:44 AM PDT

Isabella Swan was a normal teenage girl, in a normal world. Until she met Edward Cullen and Jacob Black. Since then she has been up against a Sadistic Vampire, The Volturi and an angry werewolf, Paul. But what lies ahead is something only Edward's 'brother', Jasper Hale, can help the Cullens with....

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Ndryshon gjininë për të shmangur martesën

Posted: 07 Jul 2010 05:10 AM PDT

Një grua nga India ka ndryshuar gjininë për të shmangur martesën, në të cilën e ka detyruar familja. Më mirë të bëhem mashkull se të përballem me vuajtjet e grave. Tani ndjehem e lirë. Askush nuk mund të më detyrojë të martohem", deklaroi 30-vjeçarja e paemëruar. Mjekët nga vendi Bhubaneswar në...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Zbulohen eshtrat e gladiatores femër

Posted: 07 Jul 2010 05:08 AM PDT

Arkeologët kanë zbuluar eshtrat e një "gruaje muskuloze" që mund të ketë qenë një gladiatore femër gjatë pushtimit romak të Britanisë. Gruaja u varros në një arkivol druri përpunuar me shirita hekuri dhe rrathë bakri në Credenhill, Herefordshire – në afërsi të selisë së SAS. Mbetjet e saj u gjetën...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Për finalen e Botërorit, çifti kalon lumin me krokodilë

Posted: 07 Jul 2010 05:07 AM PDT

Ç'nuk bëhet për një biletë Botërori. Kështu, një cift nga Afrika e Jugut, Maurice Meyer, 32 vjeç dhe e shoqja Nicole, 30, kaluan me not një lum të rrezikshem plot me krokodilë, vetëm e vetëm për të fituar çmimin e parë, që konsistonte në një biletë "VIP" për finalen e madhe të Kupës së Botës...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Eklips më 11 korrik në “Soccer City”

Posted: 07 Jul 2010 05:05 AM PDT

Finalja e botërorit që do zhvillohet në 11 Korrik në "Soccer City" të Johanesburg, do të karakterizohet edhe nga një fenomen i rrallë natyror. Qielli do të errësohet për të dhuruar një spektakël të vërtetë pasi në disa pjesë të globit do të shihet një eklips i plotë i diellit. Pjesa që do ta...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Oktapodi zgjedh fitoren e Spanjës, gaboi me Gjermaninë ne Eu

Posted: 07 Jul 2010 04:22 AM PDT

Oktapodi zgjedh fitoren e Spanjës, gaboi me Gjermaninë në Euro 2008 Oktopodi Paul sot ka zgjedhur kutinë me flamurin spanjoll dhe në këtë mënyrë ka dhënë parashikimin e tij për renditjen e kësaj kombëtareje në finale, duke i lënë gjermanët në panik. Oktopodi Paul ka pasur parashikime të sakta në...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

Trajneri gjerman Loew: Spanja favorite

Posted: 07 Jul 2010 04:16 AM PDT

Trajneri gjerman Loew: Spanja favorite, ka më shumë se një "Messi" Trajneri i Përfaqësueses së Gjermanisë, Joachim Loew, ka thënë se Përfaqësuesja e Spanjës ka shumë lojtarë që për nga niveli i lojës mund të krahasohen me superyllin e Argjentinës, Lionel Messi. Gjermania dhe Spanja do të...

Per me shume vizitoni http://forumijone.Net

"Bol Na Halke Halke" - Song - JHOOM BARABAR JHOOM

Posted: 07 Jul 2010 04:00 AM PDTPer me shume vizitoni http://forumijone.Net
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment