Powered by Blogger.

Lajmet Me Te Fundit Ne wWw.ForumiJone.Net

Lajmet Me Te Fundit Ne wWw.ForumiJone.Net


Spikerja e lajmeve gëlltit mushkonjën

Posted: 24 Jul 2010 12:36 PM PDT

Një spikere lajmesh mbytet nga një mushkonjë. Ka ndodhur në Taivan gjatë një transmetimi direkt e brenda pak orësh pamjet kanë bërë xhiron e botës. Filmimet tregojnë se si mushkonja fluturon përreth spikeres Huang Ching, për të përfunduar më pas në gojën e saj gjatë edicionit të lajmeve të mesditës. Huang vazhdoi edicionin për disa minuta për tu zëvendësuar më pas nga një kolege, ndërsa Huang u dërgua urgjent në spital. Për të marrë veten pas reaksionit alergjik kompania i mundësoi ...

Divorci me i shtrenjte,1 miliard e 200 milione euro

Posted: 24 Jul 2010 12:31 PM PDT

Boris Berezovsky, nje manjat rus qe jeton ne Londer, rrezikon ti paguaje gruas se dyte nje shifer mbreselenese prej rreth 120 mln eurosh, per te permbyllur divorcin me te. Lajmin e ben te ditur "The Guardian". Galina Besharova, e cila prej 18 vitesh eshte e martuar me rusin, ka mesuar se ai po behej gati te rimartohet dhe keshtu ka vendosur te kerkoj divorcin. Gjithsesi shuma e parave qe ajo do te marre do te percaktohet nga gjykata e Londres duke u bazuar ne pasurine personale te Berezovsky ...

I riu vdes nga kanceri në gji

Posted: 24 Jul 2010 12:29 PM PDT

Kanceri i gjirit mund të vrasë edhe meshkujt. Ky fat tragjik i takoi anglezit 28 vjecar Nicky Avery, i rrëfyer nga "Daily Mail" që thekson se ai është viktima mashkull më i ri i kësaj sëmundjeje në Britani. Avery luftoi kundër sëmundjes për 4 vjet rresht por në fund nuk ia doli të mbijetonte. Ai nuk kishte asnjë ide që kanceri i gjirit mund të vriste edhe meshkujt, por këtë të vërtetë tragjike e zbuloi në vitin 2006. Në muajin prill ai u martua me bashkëmoshataren e tij, Cheryl Perkins, ...
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment