Powered by Blogger.

Lajmet Me Te Fundit Ne wWw.ForumiJone.Net

Lajmet Me Te Fundit Ne wWw.ForumiJone.Net


Mbush 100 vjec ne burg

Posted: 02 Jul 2010 08:14 AM PDT

Nje amerikan ka festuar 100 vjetorin e lindjes se tij ne burg duke u shnderruar ne "burgaxhiun" me te vjeter te Nju Jorkut. I denuri shprehet "mundohem t'u largohem telasheve ketu brenda me te burgosurit e tjere, ha shume perime dhe vdes fare per kikirike",keshtu e ka shpjeguar jetegjatesine e tij Teodor Sipner. Sipner u ndalua ne mesin e viteve 90 nen akuzen e abuzimit seksual ndaj pese famijeve dhe u denua me burgim te perjetshem ne vitin 1999. "Eshte e cuditshme te jesh i burgosuri me ...
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment