Powered by Blogger.

Lajmet Me Te Fundit Ne wWw.ForumiJone.Net

Lajmet Me Te Fundit Ne wWw.ForumiJone.Net


Humb të bijën në bixhoz

Posted: 30 Jun 2010 07:40 AM PDT

Një kumarxhi i pasionuar nga India lindore ka humbur të bijën e tij 18-vjeçare në lojë me letra, ka njoftuar gazeta më e madhe vendase "Times of India". Banorët e këtij fshati indian kanë thënë se mashkulli, të cilin gazeta e quan vetëm me emrin Ismail, pasi që ka humbur të gjitha paratë në letra në shortin e fundit ka vënë bast bijën e tij. Ismaili i dëshpëruar ka humbur, derisa fituesi me emrin Mustafa e ka marrë të bijën e Ismailit me vete, shkruan gazeta. Përfaqësuesit e fshatit menjëherë ...

Humb të bijën në bixhoz

Posted: 30 Jun 2010 07:40 AM PDT

Një kumarxhi i pasionuar nga India lindore ka humbur të bijën e tij 18-vjeçare në lojë me letra, ka njoftuar gazeta më e madhe vendase "Times of India". Banorët e këtij fshati indian kanë thënë se mashkulli, të cilin gazeta e quan vetëm me emrin Ismail, pasi që ka humbur të gjitha paratë në letra në shortin e fundit ka vënë bast bijën e tij. Ismaili i dëshpëruar ka humbur, derisa fituesi me emrin Mustafa e ka marrë të bijën e Ismailit me vete, shkruan gazeta. Përfaqësuesit e fshatit menjëherë ...

Një nënë daneze kërkon të dashurin në internet

Posted: 30 Jun 2010 07:37 AM PDT

Aventura e nje nate ka pasoja; një nënë e re daneze kërkon dëshperimisht babane e femijes se saj, me ane të një videoje ne YouTube. Ajo qe fillimisht duket si nje apel mallengjyes online nga nje nene beqare, eshte vetem nje inskenim nga nje zyre turistike daneze. Per rrjedhoje te kesaj video-bllof kane shperthyer polemikat ne vend. Mesazhi i publikuar ne rrjet, ka goditur ne zemer nje milione perdorues, te cilet jane prekur kur kane pare te emblen Karen, ndersa mban ne duar femijen e saj ...

Gjyqtari ndërpret ndeshjen, pasi i vjedhin makinën

Posted: 30 Jun 2010 07:33 AM PDT

Një gjyqtar futbolli në Spanjë ndërpreu në mes ndeshjen sapo dëgjoi nga megafonat e policisë se i kishin vjedhur makinën e parkuar jashtë stadiumit. Ai u rikthye menjëherë në fushë sapo mësoi që makinës nuk i kishte ndodhur asgjë. Gjyqtari Madrigal Soria e ndërpreu në minutën e 63-të ndeshjen mes Murcianos del Jumila dhe Puente, e vlefshme për kategorinë e tretë të kampionatit spanjoll, menjëherë sapo mësoi për ndodhinë. Policia njoftonte nëpërmjet megafonave ngjyrën dhe targën e makinës ...
Please Share it! :)

No comments :

Post a Comment